Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

8 липня 2020

Динаміка будівництва, червень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 03.07.2020 року виконано:   Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 3 поверху.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні підвального поверху.  

8 липня 2020

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ У 2020 РОЦІ: Переваги придбання квартири в зданому будинку з документами

Під час економічної невизначеності багато хто справедливо вважає придбання нерухомості одним з надійних способів зберегти капітал і навіть його примножити. У вас є можливість як інвестувати в житло на етапі котловану, так і придбати квартиру у вже побудованому будинку, введеному в експлуатацію та отримати всі необхідні документи. Підбір житлового комплексу для інвестування краще здійснювати, володіючи інформацією про всі пропозиції ринку, забудовників, динаміки цін і майбутніх очікувань галузі. Якщо у забудовника бездоганна репутація, немає жодного замороженого або не зданого об'єкта - то ви можете ризикнути та отримати можливість придбання житла за найвигіднішою ціною. Будь-які інвестиції пов'язані з ризиком, чим вища дохідність - тим вище ризик. І незважаючи на очевидну вигоду придбання житла на етапі котловану, одним з безпрограшних рішень стане покупка квартири в уже збудованому будинку, введеному в експлуатацію, який отримав всі необхідні реєстраційні документи та...

3 липня 2020

Вітаємо інвесторів ЖК Family&Friends з отриманням права власності!

Інформуємо Вас, що з 07.07.2020 року розпочинається укладання основних договорів купівлі-продажу квартир та отримання права власності! Першими будуть запрошуватися інвестори секції А – вул. Новопольова, 2, корпус 1! Тож тепер квартири ЖК Family&Friends вже з документами та готові до заселення! ЖК Family&Friends особливий проєкт. А його мешканці - особливі люди. Вони цінують свій час, та дарують його сім’ї, прислухаються до заміської мелодії літа у себе на балконі та знають сусідів на ім’я. Дім, де панує душа та сімейна гармонія. Ще раз вітаємо!

1 липня 2020

Друга хвиля літніх знижок

Це краще, за відпустку! Останній етап мінімальної ціни на квартири в ЖК Family&Friends - від 16 000 грн м2! А далі ціна зростатиме і зростатиме… Користуйтеся нагодою отримати максимальну вигоду за мінімальну ціну в SUMMER SALE від GEOS.    Акція діє до 31.07.2020.   

23 червня 2020

Перша черга ЖК Family&Firends отримала поштовий адрес

БК GEOS інформує, що I-я черга житлового комплексу Family&Friends отримала поштову адресу - м. Київ, вул. Новопольова, 2 секція А – корпус 1, секція Д – корпус 2.  Наступними кроками стане отримання технічних паспортів на квартири та оформлення права власності. Щодо подальшого оформлення правовстановлюючих документів та укладання договорів із експлуатуючою організацією, інвесторів буде поінформовано додатково. ЖК Family&Friends – це можливість у мегаполісі жити в атмосфері передмістя. Можливість не поспішати за прискореним темпом життя. ЖК Family&Friends - це не лише комфортні апартаменти. Це ваша власна інфраструктура та безліч можливостей для розвитку бізнесу. Вітаємо всіх інвесторів!

7 червня 2020

Динаміка будівництва, травень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 04.06.2020 року виконано: Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться з 1 по 8 поверхи. Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 2 поверху. Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні підвального поверху.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0