Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

30 жовтня 2020

Black November

Дивіться, падає! Падає ціна на квартири в ЖК Family&Friends: -10% на апартаменти на цілий Black November! Той випадок, коли ви у правильному місці, у правильний час :)    

13 жовтня 2020

Ціни летіли, летіли та... впали!

БК GEOS дарує -10% на обрані квартири в ЖК Family&Friends. Замість жовтневої меланхолії інвестуйте у своє щасливе майбутнє! Просторі апартаменти, висока якість та ідеальна локація для сімейного життя за найвигіднішою ціною в ЖК Family&Friends. * Акція діє до 31.10.2020.

5 жовтня 2020

Динаміка будівництва, вересень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 05.10.2020 року виконано:   Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 10 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 6 поверх включно.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 9 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 5 поверсі.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 6 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 2 поверсі

1 жовтня 2020

Останні квартири за старою ціною

БК GEOS мандрує у часі та запрошує вас з собою. Встигніть придбати квартиру за старими цінами в ЖК Family&Friends!   Нехай похмура осінь стане найяскравішим етапом життя!

11 вересня 2020

Динаміка будівництва, серпень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 04.09.2020 року виконано:     Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 4 поверх включно.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 7 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 4 поверсі.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 5 поверху.

4 вересня 2020

Знижка вересня в ЖК Family&Friends!

Останній етап найнижчих цін в ЖК Family&Friends розпочато! На те, щоб інвестувати за мінімальною ціною від 16500 грн/м2 є лише місяць. Ще один місяць літа від БК GEOS. Не чекайте, інвестуйте в комфортне житло з максимальною вигодою для себе!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0