Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

10 серпня 2022

Динаміка будівництва, 5 серпня 2022

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 05.08.2022 року виконано:   Секція Б Встановлюються віконні конструкції. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 22 поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики на рівні 21 поверху. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 16 поверху.   Секція Ж Закінчені монолітні роботи. Секція М Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 22 поверсі.

13 липня 2022

Акційна розстрочка в ЖК Family&Friends

Вагаєтесь, під час війни, інвестувати чи ні? У нас є для вас чудова пропозиція у розстрочку в ЖК Family&Friends: сплачуйте зараз 30% вартості квартири, іншу частину 70% вже після війни. Поспішайте, акція діє до 31.07.22 та має обмежену кількість квартир. Житловий комплекс Family&Friends оточує своїх мешканців ідеальним балансом затишного комфорту та повним пакетом інфраструктури:  20 дитячих садків 14 шкіл 9 вищих навчальних закладів 18 спортивних клубів 6 медустанов Солом'яного району 5 торгово-розважальних центрів 2 салони краси 11 спортивних майданчиків та стадіонів 6 парків 5 кінотеатрів 6 басейнів 7 бізнес-центрів. Інвестуйте зараз, поки діють довоєнні ціни!

29 червня 2022

Хід будівництва ЖК Family&Friends червень 2022

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 29.06.2022 року виконано: Секція Б Закінчено  роботи по утепленню покрівлі. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 25 і 26  поверсі. Віконні конструкції встановлені на 19 поверсі. Проводяться роботи по монтажу ліфта. Проводяться роботи по електророзведенню. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 18 поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики на рівні 16 поверху. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 15 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 12 поверху. Укладка плитки на рівні 12 поверху. Встановлюються двері на балконах загального користування. Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 26 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін...

27 червня 2022

Виплати за розтермінування

Шановні інвестори, будівельна компанія GEOS продовжує будівництво 4-х ЖК: - ЖК Family&Friends; - ЖК Senat; - ЖК ARIA; - ЖК Orange City. У такий важкий час для нашої країни - підприємства повинні працювати для підтримки економіки. Щоб наша компанія могла повноцінно функціонувати та добудовувати свої проєкти:  наполегливо просимо всіх інвесторів вносити щомісячні оплати за розтермінування на рахунки компанії GEOS.  Ми віримо, що Україна вистоїть та переможе, але ми повинні це робити разом, тому просимо зрозуміти та підтримати. Слава Україні

21 червня 2022

Продажі в ЖК Family&Friends відновлено

БК GEOS фіксує долар по ціні 27 грн на квартири в ЖК Family&Friends ll черга! Ціни довоєнного стану. - Збалансований комфорт-клас для всіх потреб родини; - Закрита територія; - Функціональні та просторі квартири; - Панорамні види; - Власна інфраструктура: паркінг, маркет, дитсадок, комерційна нерухомість; - Затишна локація без активного руху; - 10 хв до ТРЦ Космополіт / ст. м. Шулявська.

26 травня 2022

Відділ продажу ЖК Family&Friends відчинено

Шановні інвестори, повідомляємо, що відділ продажу ЖК Family&Friends розпочинає свою роботу. Ви можете отримати консультацію з 11:00 до 17:00. Чекаємо на вас!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0