Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

11 травня 2022

ЖК Family&Friends відновило будівництво

Шановні інвестори, у нас гарні новини! Будівельна компанія GEOS відновила всі будівельні-монтажні роботи на будівельному майданчику житлового комплексу Family&Friends. Наразі є всі необхідні будівельні матеріали та підрядні організації. Перемога буде за нами, разом відбудуємо країну!

11 лютого 2022

Розтермінування від 13000 грн на місяць в ЖК Family&Friends

Аренда чи власне житло? ЖК Family&Friends пропонує комфортне, якісне житло у розтермінування замість аренди! Від 13000 грн на місяць терміном до 42 місяців. Інвестуйте за мінімальною ціною в ЖК Family&Friends, вул. Новопольова, 2! - просторі функціональні квартири; - локація у спальному районі; - панорамні види та вільний горизонт; - наземний багаторівневий паркінг; - "місто у місті" з власною інфраструктурою. 3,5 років аренди або розтермінування для власного житла? Обирайте свободу, вигоду та якість життя з ЖК Family&Friends.

2 лютого 2022

Індивідуальні умови розстрочки на всі квартири в ЖК Family&Friends!

Ви - особливі! Довести? БК GEOS має унікальну пропозицію - обирайте індивідуальну розстрочку на ВСІ квартири в житловому комплексі комфорт-класу Family&Friends, вул. Новопольова, 2! Адже фінансовий комфорт - це 80% комфорту у нашому житті. Обирайте якісне житло за індивідуальними умовами в ЖК Family&Friends!

2 лютого 2022

Даруємо до дня закоханих знижку -14% в ЖК Family&Friends

Знайти справжню любов можна і закохавшись у ціни!   Знайдіть справжнє кохання - нову квартиру в ЖК Family&Friends!  Лише до Дня всіх закоханих БК GEOS дарує ексклюзивну знижку -14% на обрані квартири!   Святкуйте любов у новій оселі в ЖК Family&Friends.

2 лютого 2022

Кредитування на 20 років під 0,99% річних у грн в ЖК Family&Friends

Живемо сьогодні, а не завтра! Комфортне, функціональне та якісне житло не має бути мрією. Адже дім - не мрія, а найважливіша складова кожного життя!   Обирайте та заїжджайте в готову квартиру для всієї родини у сімейному ЖК Family&Friends за доступною програмою кредитування на 20 років під 0,99% річних у грн.   1 крок до мети - зробіть його з ЖК Family&Friends за найвигідніших умов!

1 лютого 2022

Динаміка будівництва, грудень-січень 2022

Секція Б Проводяться роботи по влаштуванню дахової котельної. Проводяться роботи по утепленню покрівлі. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 24 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 19 поверсі. Ведуться роботи по утепленню підвальних приміщень. Проводяться роботи по монтажу вантажного ліфта.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 26 поверху.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 25 поверху.   Секція В Проводяться роботи по влаштуванню фундаментної плити.   Секція К Ведуться монолітні роботи на рівні 4 поверху.   Секція Н Ведуться монолітні роботи на рівні 3 поверху.

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0