Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

9 квітня 2021

Динаміка будівництва, 09 квітня 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що за станом на 06.04.2021 року всі роботи на будівельному майданчику другої і третьої черги житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт. Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 16 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 11 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 11  поверх включно. Проводяться роботи по влаштуванню електричних  стояків. Розпочато роботи по утепленню фасадів.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 16 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 11 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 9 поверсі.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 14 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі.   Третя черга Проводяться роботи по влаштуванню фундаментних...

2 квітня 2021

Свято весни - знижки у квітні

Ми загубили -5% від ціни на обрані квартири в ЖК Family&Friends! Якщо хто знайде - залишіть собі. А доки -5% на комфортне, спокійне та мальовниче життя в проєкті сімейного статусу ЖК Family&Friends.

25 березня 2021

ЖК Family&Friends TOP 1 серед надійних забудов по версії ресурсу bildcontrol.ua

БК GEOS неодноразово отримував статус надійного забудовника, що обумовлено своєчасним релізом проєктів та відсутністю довгобудів. Але сьогодні “Надійний” статус отримав окремий проєкт БК GEOS! ЖК Family&Friends - проєкт комфорт-класу у Солом’янському районі. Житловий комплекс усамітнено від високої щільності забудови в затишній та функціональній локації. Територію ЖК оточує приватний сектор, що слугує шумоізоляцією та відкритим видом з вікон. ЖК Family&Friends - це ідея про сім’ю, що має можливість жити у своєму ритмі, а не на швидкості мегаполісу. А що потрібно сім’ї більше за надійність?

18 березня 2021

Посилення карантину

Шановні інвестори, у зв’язку з посиленням карантину з 20.03 по 09.04 включно, будівельна компанія GEOS виконує всі правила щодо запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби та попереджає, що у відділі продажу відвідувачі можуть знаходитися лише у засобах індивідуального захисту. УВАГА! Відвідування відділу продажу можливе лише за попереднім записом у телефонному режимі: +38 067 4437319. Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

10 березня 2021

Динаміка будівництва, 10 березня 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що за станом на 06.03.2021 року всі роботи на будівельному майданчику першої і другої черги житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт. Секція Б   Монолітні роботи ведуться на рівні 14 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 11 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 10  поверх включно. Проведені роботи по влаштуванню стояків водопостачання та каналізації до 10 поверху. Проведені роботи по влаштуванню електричних  стояків.   Секція М   Монолітні роботи ведуться на рівні 15 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 9 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 8 поверсі.   Секція Ж   Ведуться монолітні роботи на рівні 12 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 7 поверсі.  ...

1 березня 2021

Весна прийшла, знижки та квіти принесла!

Лише цього березня даруємо квіти, а замість цукерок - знижки. -8% на обрані квартири в ЖК Family&Friends! Нехай цього березня у вас буде більше великих свят.  

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0