Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

2 лютого 2022

Кредитування на 20 років під 0,99% річних у грн в ЖК Family&Friends

Живемо сьогодні, а не завтра! Комфортне, функціональне та якісне житло не має бути мрією. Адже дім - не мрія, а найважливіша складова кожного життя!   Обирайте та заїжджайте в готову квартиру для всієї родини у сімейному ЖК Family&Friends за доступною програмою кредитування на 20 років під 0,99% річних у грн.   1 крок до мети - зробіть його з ЖК Family&Friends за найвигідніших умов!

1 лютого 2022

Динаміка будівництва, грудень-січень 2022

Секція Б Проводяться роботи по влаштуванню дахової котельної. Проводяться роботи по утепленню покрівлі. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 24 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 19 поверсі. Ведуться роботи по утепленню підвальних приміщень. Проводяться роботи по монтажу вантажного ліфта.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 26 поверху.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 25 поверху.   Секція В Проводяться роботи по влаштуванню фундаментної плити.   Секція К Ведуться монолітні роботи на рівні 4 поверху.   Секція Н Ведуться монолітні роботи на рівні 3 поверху.

8 грудня 2021

Динаміка будівництва, 08 грудня 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends».   Секція Б Проводяться роботі по влаштуванню дахової котельної. Проводяться роботі по влаштуванню вентиляції на даху Проводяться роботи по гідроізоляциї і утепленню покрівлві Проводяться роботи по резведенню каналізаційних стояків на рівні 25 поверху Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 24 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 17 поверсі. Проводяться роботи по електророзведенню. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Ведуться роботи по влаштуванню пожежної сигналізації. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 15  поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 12 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 11 поверху.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 26 поверху. Проводяться роботи по  розведенню...

2 грудня 2021

NEW YEAR SALE в ЖК Family&Friends

Сьогодні 1 млн вже не той, що раніше... Адже в минулому це було багато, а сьогодні - це довгоочікуваний мінімум на ринку нерухомості! Виключно до новорічних свят. БК GEOS дарує найменшу ціну на якісне, просторе, комфортне житло в столиці ЖК Family&Friends - за 1 000 000 грн! Обирайте та не відпускайте головну інвестиційну можливість року! Адже далі - загальне підвищення цін на ринку нерухомості.

22 листопада 2021

BLACK Friday в ЖК Family&Friends!

Ця п'ятниця не для вечірок. Вона для максимально вигідних інвестицій у своє майбутнє   Купуйте функціональне житло в ЖК Family&Friends за комфортних фінансових умов: - Подооооовжена розстрочка  до 60 місяців або - Перший внесок від - 20%. Обирайте пропозицію, житло та можливість інвестувати мінімум в максимум від надійного забудовника БК GEOS.  

10 листопада 2021

Динаміка будівництва, 10 листопада 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 08.11.2021 року виконано: Секція Б Закінчено  монолітні роботи. Проводяться роботі по влаштуванню дахової котельної. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 23 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 15 поверсі. Проводяться роботи по електророзведенню. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Ведуться роботи по влаштуванню пожежної сигналізації. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 15  поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 12 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 11 поверху.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 24 поверху. Влаштування зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок ведуться на 13 поверсі. Віконні конструкції...

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0