Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

1 березня 2021

Весна прийшла, знижки та квіти принесла!

Лише цього березня даруємо квіти, а замість цукерок - знижки. -8% на обрані квартири в ЖК Family&Friends! Нехай цього березня у вас буде більше великих свят.  

9 лютого 2021

Динаміка будівництва, грудень-січень 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 01.02.2021 року виконано:   Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 13 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 10 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 9 поверх включно.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 13 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 7 поверх включно.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 10 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 5 поверсі. Розпочато роботи із підготовки котловану третьої секції будівництва.

2 лютого 2021

Медовий місяць знижок

Медовий місяць знижок до Дня закоханих від GEOS! Романтичний період - привід для зізнання. Отже: ми вас любимо! Тому до Дня всіх закоханих даруємо знижку. -14% на обрані квартири в ЖК Family&Friends. Щоб ви щиро та абсолютно любили свій дім. Акція діє до 28.02.2021

11 січня 2021

Карантин зимових канікул

Шановні відвідувачі, у зв’язку з “Карантином зимових канікул” з 8.01 по 24.01, будівельна компанія GEOS виконує всі правила щодо запобігання розповсюдження коронавірусної хвороби та попереджає, що у відділі продажу відвідувачі можуть знаходитися лише у засобах індивідуального захисту. УВАГА! Відвідування відділу продажу можливе лише за попереднім записом у телефонному режимі: +380 44 599 5215 Дякуємо за розуміння та бажаємо міцного здоров’я!

29 грудня 2020

Графік роботи на новорічні свята

Встигніть запланувати придбання квартири заздалегідь, поки не почалися свята. Графік роботи буде наступним: ЖК Family&Friends 25.12, 05.01-06.01, 08.01-10.01 відділ продажу працює у штатному режимі. Всі інші дні консультація відбуватиметься у телефонному режимі, окрім 01.01. Починаючи з 11.01 працюємо у звичайному режимі.

9 грудня 2020

Динаміка будівництва, листопад 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 04.12.2020 року виконано:   Секція Б   Монолітні роботи ведуться на рівні 12 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 10 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 8 поверх включно. Зроблено гідроізоляцію підвалу. Зроблено зворотню засипку пазух підвалу.   Секція М   Монолітні роботи ведуться на рівні 10 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 6 поверсі. Зроблено гідроізоляцію підвалу. Зроблено зворотню засипку пазух підвалу.   Секція Ж   Ведуться монолітні роботи на рівні 8 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 3 поверсі. Зроблено гідроізоляцію підвалу. Зроблено зворотню засипку пазух підвалу. Влаштування цегляних стін в...

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0