Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

8 серпня 2020

Динаміка будівництва, липень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 07.08.2020 року виконано: Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі. Віконні конструкції встановлено по 4 поверх включно. Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 6 поверху. Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні 3 поверху.

3 серпня 2020

Літо скоро бай-бай! За знижками поспішай!

Дешевше вже не буде! Запам'ятайте цю ціну :) Вона така востаннє. Стартуємо з 16500 грн/м2*! А далі ціна зросте...forever. Літо скоро бай-бай! За знижками поспішай! *акція діє на обрані квартири

14 липня 2020

Запрошення інвесторів секції Д на підписання договорів

З 14.07.2020 року запрошуємо інвесторів секції Д житлового комплексу Family & Friends за адресою вул. Новопольова, 2 для прийому своїх квартир, отримання ключів та підписання договорів з експлуатуючою компанією "Київтеплоенерго". Контактна особа від будівельної компанії "ГЕОС-УКБ" - заступник начальника ділянки Киричатий Анатолій Іванович - 0966325316. Контактна особа від експлуатуючої компанії ТОВ "Богема Компані" - керуюча Грищенко Олена Петрівна - 0672179200. Контактна особа від ТОВ "Київтеплоенерго" - головний інженер Касьянов Олександр Іванович - 0503047719. Графік роботи: понеділок-п'ятниця з 10.00 до 17.00.

8 липня 2020

Динаміка будівництва, червень 2020

Шановні покупці житлового комплексу «Family & Friends». Повідомляємо Вам про те, що всі будівельно-монтажні роботи ведуться згідно з графіком будівельно-монтажних робіт! Станом на 03.07.2020 року виконано:   Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 11 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін і перегородок ведеться на 8 поверсі.   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 3 поверху.   Секція Ж Ведуться монолітні роботи на рівні підвального поверху.  

8 липня 2020

ІНВЕСТИЦІЇ В НЕРУХОМІСТЬ У 2020 РОЦІ: Переваги придбання квартири в зданому будинку з документами

Під час економічної невизначеності багато хто справедливо вважає придбання нерухомості одним з надійних способів зберегти капітал і навіть його примножити. У вас є можливість як інвестувати в житло на етапі котловану, так і придбати квартиру у вже побудованому будинку, введеному в експлуатацію та отримати всі необхідні документи. Підбір житлового комплексу для інвестування краще здійснювати, володіючи інформацією про всі пропозиції ринку, забудовників, динаміки цін і майбутніх очікувань галузі. Якщо у забудовника бездоганна репутація, немає жодного замороженого або не зданого об'єкта - то ви можете ризикнути та отримати можливість придбання житла за найвигіднішою ціною. Будь-які інвестиції пов'язані з ризиком, чим вища дохідність - тим вище ризик. І незважаючи на очевидну вигоду придбання житла на етапі котловану, одним з безпрограшних рішень стане покупка квартири в уже збудованому будинку, введеному в експлуатацію, який отримав всі необхідні реєстраційні документи та...

3 липня 2020

Вітаємо інвесторів ЖК Family&Friends з отриманням права власності!

Інформуємо Вас, що з 07.07.2020 року розпочинається укладання основних договорів купівлі-продажу квартир та отримання права власності! Першими будуть запрошуватися інвестори секції А – вул. Новопольова, 2, корпус 1! Тож тепер квартири ЖК Family&Friends вже з документами та готові до заселення! ЖК Family&Friends особливий проєкт. А його мешканці - особливі люди. Вони цінують свій час, та дарують його сім’ї, прислухаються до заміської мелодії літа у себе на балконі та знають сусідів на ім’я. Дім, де панує душа та сімейна гармонія. Ще раз вітаємо!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0