Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

10 травня 2019

Шановні інвестори житлового комплексу «Family & Friends»!

Новини
Будівельно-монтажні роботи по секціях А і Д входять в завершальну фазу внутрішніх опоряджувальних робіт і багато хто з вас хочуть потрапити в свою квартиру.

З метою дотримання правил безпеки на будівельному майданчику об'єкта будівництва «Family & Friends», розташованого за адресою: м Київ, вул. Новопольова, 2а, нами встановлено наступний порядок відвідування споруджуваного об'єкта при виборі квартири:
1-го і 15-го числа кожного місяця ми будемо повідомляти Вас на сайті комплексу і на форумі DOMIK.UA про те, в які дні та години Ви зможете потрапити для попереднього огляду своїх квартир.
Вам необхідно звернутися до відділу продажів за телефоном 044 599-52-15 та зареєструватися у менеджера об'єкта «Family & Friends» як відвідувач - на зазначену для відвідування дату.
У разі неможливості прибути в запланований час, будь ласка, заздалегідь повідомте про перенесення візиту спеціалісту відділу продажів, з яким ви домовлялися про зустріч.

Розклад на травень 2019:
19.05.2019 року, з 12.00 до 15.00 - відвідування об'єкта для інвесторів квартир з 1 по 13 поверх.
02.06.2019 року, з 12.00 до 15.00 - відвідування об'єкта для інвесторів квартир з 14 по 25 поверх.

СК GEOS приділяє особливу увагу питанням безпеки при відвідуванні об'єктів, що будуються, і сподівається на розуміння з боку наших шановних інвесторів!
 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0