Ми передзвонимо вам самі!!

Ім'я

Заповніть це поле

Номер телефону

Заповніть це поле

Текст повідомлення

Заповніть це поле

Час дзвінка

  • сьогодні
  • сьогодні
  • завтра
  • дата

10 серпня 2021

Динаміка будівництва, 10 серпня 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends». Повідомляємо Вам про те, що за станом на 06.08.2021 року всі роботи на будівельному майданчику другої та третьої черги житлового комплексу ведуться згідно затверджених графіків будівельно-монтажних робіт. Секція Б Монолітні роботи ведуться на рівні 23 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 16 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 12 поверсі. Проводяться роботи по електророзведенню. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Ведуться роботи по влаштуванню пожежної сигналізації. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 12 поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 9 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 7 поверху   Секція М Монолітні роботи ведуться на рівні 23 поверху. Влаштування зовнішніх, внутрішніх стін і...

30 липня 2021

Останні квартири в ЖК Family&Friends у ll черзі

Останній крок - вирішальний! Останні квартири - востаннє за найнижчою ціною в ЖК Family&Friends! На фінішній прямій 2-га черга ЖК Family&Friends. А це означає, що серпень - останній місяць, коли ви можете інвестувати в просторі, комфортабельні апартаменти за ціною від забудовника! Найнижча ціна - найвища якість! Зробіть останній крок до здійснення мрії з ЖК Family&Friends.

23 липня 2021

Фотозвіт веселих стрибків "Батутного літа"

Якщо на території ЖК Family&Friends ви почуєте галас - це виключно дитячий сміх, адже. доки сонце розпалює вулиці столиці, маленькі жителі ЖК Family&Friends пірнають у справжні радощі життя. Ми вирішили якомога яскравіше зловити момент дитинства. А що може бути вражаюче за відчуття польоту в компанії друзів?  Замість віртуальних, реальні задоволення в "Батутне літо" від ЖК Family&Friends!

2 липня 2021

Динаміка будівництва, 02 липня 2021

Шановні покупці житлового комплексу «Family&Friends». Повідомляємо Вам про те, що ведуться всі будівельно-монтажні роботи! Станом на 02.07.2021 року виконано: Секція Б   Монолітні роботи ведуться на рівні 20 поверху. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться на 12 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 12 поверсі. Проводяться роботи по електророзведенню. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Ведуться роботи по влаштуванню пожежної сигналізації. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 10 поверху. Проводиться поквартирне розведення електрики. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 8 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 7 поверху   Секція М   Монолітні роботи ведуться на рівні 20 поверху. Влаштування зовнішніх, внутрішніх стін і перегородок ведуться на 13 поверсі. Віконні конструкції встановлюються на 12 поверсі....

1 липня 2021

MEGA розстрочку в ЖК Family&Friends продовжено

5 років фінансового комфорту від ЖК Family&Friends. Починаємо одразу з цікавого! Якщо ви купуєте квартиру:  в ЖК Family&Friends  в липні  в розстрочку отримаєте найдоооооовший термін для виплат - 60 місяців. Перший внесок - 50%, а після - 5 років незалежного фінансового комфорту!

30 червня 2021

Батутне літо: 18+ це не для вас!

Спека в столиці, це завжди челендж. От, наприклад, вам 7 років і ви сидите під кондиціонером в смартфоні… в липні? Рятуймо дитяче літо від гаджетів та запрошуємо малюків до реальності в "Батутне літо" від ЖК Family&Friends! Кожну суботу записуйте малечу +380445995215 та грайте на батуті безкоштовно!  Активність 100%; Задоволення 100%;Комунікація 100%. Стрибайте! Адже діти, адже літо, адже щастя в дитинстві - щастя в моменті!

 
Поділися з друзями!

Ми в соціальних мережах

0